Stěhování bytů Praha

Jsme menší stěhovací firma která nabízí stěhování bytů Praha a okolí. Stěhovací služby nabízíme nejen od pondělí do pátku ale také o víkendu a to bez příplatků. Vyberete si ten správný den, přijedeme a přestěhujeme kdykoli Váš byt, firmu, sklady, kanceláře. Stěhujeme v Praze také jiné objekty kde je potřeba vše důkladně naložit a odvézt na Vaši novou adresu. Demontáž a montáž nábytku samozřejmostí.

Stěhování bytů a kanceláří

Pro návrh termínu stěhování bytů nás kontaktujte předem několik dní. Občas stačí také i ze dne na den, záleží na naši vytíženosti. Pokaždé to máme různé, někdy je to málo a někdy zase hodně. V případě zájmu o kompletní stěhovací služby nás kontaktujte s předstihem. Pokud budete potřebovat zapůjčíme Vám také krabice na stěhování bytů Praha. Také půjčujeme krabice také do jiných lokalit jako Praha – západ a východ. Přestěhování bytů kdy vše je připravené a v krabicích zabere jen jeden den.

Stěhování Praha

Pokud potřebujte stěhování malého bytu, tak přistavujeme velkokapacitní objemové vozy. Pro vozy je potřeba mít před domem alespoň pár metru místa. Pokud tedy stěhujete malý byt, tak stačí říct sousedovi aby na pár hodin přeparkoval svůj vůz. Uvolní se tak místo pro stěhovací vůz a naložení nábytku a vybavení bude velice jednoduché. Pro větší stěhování a to větších bytů a domu používáme nákladní vůz. Vůz zabere o něco víc místa než zmiňované vozy k přestěhování malého bytu.

Do ulice k adrese nakládky je nutné pro větší vůz mít místo před domem alespoň 7 metru. To znamená zhruba na dvě osobní auta. Do nákladního vozu se vejde vybavení bytu zhruba z třípokojového bytu. Kdy byt je zařízen lehce a to sedačka, lednice, pár skříní kteří jsou rozmontovat, křesla, elektronika, lednice, pračka. A mnoho krabic.

Nákladní vozidlo uveze až 5 tun nákladu. Vjezd máme povolen do jakékoli ulice, naše vozy jsou opatřeny povolením k vjezdu. Nemusíte tak řešit nic, jen si naplánovat ten nejvhodnější den k stěhování.

V případě stěhování bytů nás kontaktujte, cenové nabídky jsou bezplatné.