Vyklízení bytů Praha

Jsme menší stěhovací firma z Prahy 10. Která nabízí kompletní vyklízecí práce, mezi tyto nabízené služby patří vyklízení bytů a sklepů. Mezi nejčastěji přání zákazníku patří vyklízení bytů Praha a odvoz na sběrný dvůr. Disponujeme nákladními vozy pro odvoz nábytku, odvoz zařízení z bytů. Pro pohodlné zaparkování co nejblíže u domu a následném vyložení veškerých odpadů z bytů.

Vyklízení bytů Praha

Vyklízení Praha

Odvoz a vyklízení bytů, v případě velkého nepořádku nabízíme nejen odvoz a vyklízecí práce dodávkou. Zajistíme Vám kontejnery na odvoz odpadu a také odvážíme dodávkou na sběrný dvůr. V případě využití kontejneru, se odpady vozí rovnou do spalovny na Prahu 10. Zde je poplatek za likvidaci nábytku a vybavení bytu. Odpady vozíme po několika tunách ale také i odvoz do jedné tuny a to dodávkou, tyto drobné vyklízení. Jsou k dispozici pro zákazníky kteří si nepřejí a nebo není možné přistavení kontejneru na danou adresu.

Pokud tedy není nutné odvoz zajistit kontejnery. Tak naše dodávky a stěhovací vozy máme také k dispozici, za poničení auta si zodpovídáme sami.

Vyklízení bytů a sklepů Praha 10

Vyklízení sklepů

V případě vyklízení bytů nabízíme současně také vyklízení sklepů, jsme tým pracovníku kteří si poradí s jakýmkoli nepořádkem. Vytížeností naši stěhovací služby, jsou k dispozici i o víkendu. Zajišťujeme kompletní vyklízecí práce nejen v bytech a sklepech ale také. Nabízíme vyklízení a úklid pozemků a nemovitostí.

Vyklízecí práce

Nabízíme vyklízecí práce, s námi – problémy co starým nábytkem a jiným vybavením bytu řešit nemusíte. Postaráme se o kompletní vyklízecí práce demontáž, odvoz a likvidaci sedací soupravy. Odvoz pračky na sběrný dvůr, adresy sběrných dvorů. Kromě vyklízecí práce Praha, nabízíme také odvoz objemného odpadu a elektro odpadu k ekologické likvidaci. Přistavujeme kontejnery o objemu 3 – 10 m3 a naložení zajištujeme také.

Neváhejte se nás zeptat na cenu. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Vyklízení a odvoz: sedací soupravy, nábytek, sklo, pračky, lednice, železo, papír, kartony

Vyklízecí práce a odvoz na sběrný dvůr je možný pro občany, kteří mají trvalý pobyt v Praze, pro firmy které této nabídky nemohou využít nabízíme výhodné ceny na likvidaci a odvoz kontejnery.

Vyklízení a odvoz je možný i o víkendu a to bez příplatku.